Нещодавно пенсійний фонд запустив нововведення - електронні трудові книжки. Для зручності також на офіційній сторінці відомства було опубліковано детальну інструкцію з користування електронною версією книжки.

Паперові трудові книжки поступово втрачають свою актуальність, адже в цифровому форматі інформація зберігається значно надійніше. Тобто у сервісі електронна трудова книжка буде міститись вся необхідна інформація щодо стажу українців без ризику її втрати, а всі розрахунки та надання будуть автоматичними.

До того ж в електронному вигляді документ не зможе загубитися. Виходячи з цього електронні трудові книжки є дуже зручним та доступним сервісом від Пенсійного фонду України для кожного українця - у ній будуть зберігатися інформація про трудову діяльність та сплачених страхових внесках. Немаловажним є також і те, що туди можна без проблем вносити зміни.

Для того щоб створити електронну трудову, потрібно лише зайти на портал та додати скан-копію своєї трудової книжки. У тому випадку, якщо є документи, підтвердження роботи які не внесені до трудової книжки, то їх можна ввести самостійно.

Завдяки цьому сервісу, по досягненню пенсійного віку система автоматично зможе обчислити розмір вашої виплати.