Міністерство фінансів України в 2021 році не збирається скорочувати субсидії.

Про це передають Українці з посиланням на Радіо Свобода.

При цьому в уряді планують виділити таку ж суму на цю пільгу, як і в поточному році.

Глава Мінфіну Сергій Марченко заявив, що тариф на опалення буде знижено і ще більше домогосподарств вийдуть з категорії незахищених. Однак субсидії скорочувати не планується.

«Тому на даному етапі ми припускаємо такий же обсяг (субсидій, - ред.), Як і на цей рік», - підкреслив він.

Марченко також висловив упевненість, що на 2021 рік у державний бюджет буде закладено достатньо коштів на субсидії на житлово-комунальні послуги.

Слід зазначити, що в Україні з 1 травня в ступила в силу нова форма оплати послуг ЖКГ. Субсідіанти раніше оплачували комуналку сумою до 15% від їх доходів, а за новими правилами її збільшили до 20%.

Раніше повідомлялося, що експерт пояснила українцям, як діяти в ситуації, якщо не вдається отримати субсидію на оплату комунальних послуг людям, яким вона необхідна.

«Зазвичай з боку одержувача субсидій можуть бути неправильні розрахунки, можливо, потрібно донести певні документи. Це процедурні юридичні моменти. Не треба нервувати в тому випадку, якщо в перший раз вам відмовили. Треба зрозуміти підстави відмови, наскільки вони відповідають нормам закону. Той самий співробітник міг банально не розібратися. Отже, потрібно зібрати пакет документів і подати заново », - роз'яснила Наталія Гнатуш.

Тим часом, в Мінфіні повідомили, що субсидію на оплату послуг ЖКГ здобули 2 мільйона 891 тисяча українців, а середній розмір субсидії на одне домогосподарство склав 267,78 гривень.

Нагадаємо, будь-який громадянин України може перевірити свій страховий стаж для отримання пенсії та з'ясувати, чи справно платить відступу до Пенсійного фонду його роботодавець.

Нагадаємо, учасники валютного ринку після короткочасної паніки, викликаної несподіваною відставкою глави НБУ Якова Смолія, швидко заспокоїлися, проте «штиль» може виявитися оманливим.