Пенсійний фонд України затвердив показник середньої зарплати за вересень нинішнього року, 2020 року. Сума, яка враховується у розрахунку пенсій, тепер становить 10570,56 грн.

Як передає портал Українці, про цю інформацію повідомила прес-служба фонду в Facebook.

Зазначається, що даний показник виявився майже на 962 грн більше, ніж для попереднього місяця (9608,67 грн). Для порівняння, найвищий показник в ПФУ затвердили в червні - 11197,38 грн (на 627 грн більше, ніж у вересні).

Зазначимо, що ці показники публікуються в поточному місяці за позаминулий, тобто в листопаді - за вересень.

Водночас саме цей показник фігурує у формулі розрахунку пенсії в так званому коефіцієнті зарплати (він множиться на базу пенсії і коефіцієнт стажу), який вважається щомісяця як відношення зарплати людини за певний місяць до середньої зарплати по країні за цей же час.

пенсіонери, виплати
пенсіонери, виплати

При цьому, учасникам Майдану хочуть надати безліч пільг: комуналка, пенсії, знижка на житло. Так, напередодні сьомої річниці початку Революції гідності у Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується надати великі пільги для учасників Майдану і членів сімей Небесної сотні.

Нагадаємо, що пенсіонерів будуть штрафувати: кому чекати на перевірки ПФУ.

Раніше ми повідомляли, хто з українців втратив право на пенсію за вислугу років.

Також нагадаємо, що у Пенсійного фонду України можуть виникнути проблеми з виплатами пенсій до кінця року через дефіцит бюджету відомства і заборгованості по сплаті ЄСВ.