В Україні в грудні більшість постачальників газу вирішили продовжити діючі ціни на грудень. Водночас деяким компаніям вдалося знизити тарифи.

Як передає портал Українці, про це йдеться в даних, опублікованих на офіційних сайтах постачальників.

За кубометр ціна блакитного палива від "Нафтогазу" в грудні не зміниться і становитиме 6,33 грн.(щомісячний тариф). megawatt та Yasno (постачальник у Донецькій області) також не змінили своїх цін.

Які тарифи на газ встановили компанії:

  • "Нафтогаз" 6,33 грн за кубометр (без змін)

  • megawatt 6,22 грн за кубометр (без змін)

  • Асканія Енерджі 6,69 грн за кубометр (було 7,25)

  • "КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДИНГ" 6,9 грн за кубометр (було 7,3)

  • Yasno 6,49 грн за кубометр (без змін)

Слід зазначити, що з серпня 2020 року самі постачальники газу формують тариф виходячи з біржової ціни станом на 25 число кожного місяця. Кабінет міністрів більше не впливає на ціни.

На ринку є десятки різних постачальників, і сім’ї можуть вибрати, у кого і за якими цінами купувати. Зростання ціни на імпортне паливо врешті призведе до зростання тарифів у звичайних українських платежах.

Також зазначимо, що в Україні ціни на газ будуть рости до лютого 2021 р. Водночас передбачити ціни на блакитне паливо майже неможливо. Про це розповіла Оксана Запорожська, аналітики не Української енергетичної біржі. За її підрахунками, подорожчання може тривати до лютого 2021 року.

Нагадаємо, що у листопаді майже не змінили ціни на газ - подробиці.

Раніше Українці повідомляли, що уряд знайшов спосіб витрушувати з українців гроші та ввів нові податки.

Також ми повідомляли, що за комуналку доведеться платити набагато більше.