Падіння ВВП в Україні за підсумками 2020 року не повинно перевищити позначку в 5%.

Як передає портал Українці, про це заявила заступник керівника Офісу президента України Юлія Ковалів в ефірі Свободи слова Савіка Шустера на телеканалі Україна.

"Ми вже за місяць до кінця року бачимо, що очікування падіння економічного розвитку будуть не такими поганими. Економіка України не впаде більш ніж на 5%.

А 2% різниці в ВВП – це досить суттєво, тому що ми пам’ятаємо, коли 2% або 3% зростання – це було для нас суттєве досягнення як для країни", – розповіла Ковалів.

Зазначимо, що переговори з Міжнародним валютним фондом щодо держбюджету на 2021 рік були складними, цифри зрівнялися з мільярдами.

Юлія Ковалів

При цьому, велися дискусії про те, чи вистачить коштів на соціальний захист пенсіонерів та медиків. Говорили і про підвищення мінімальної зарплати.

Нагадаємо, про пенсії на карантині: Лазебна розповіла, чого чекати українцям при локдауні - "Не буде". Водночас, 1-го грудня буде підвищення прожиткового мінімуму.

Раніше ми повідомляли, про нові тарифи на блакитне паливо: скільки українці віддадуть за користування газом. Зміни очікуються у грудні.

Також нагадаємо, що за комуналку доведеться платити набагато більше.

Після цього стало відомо, що уряд знайшов спосіб витрушувати з українців гроші та ввів нові податки.