З наступного року кардинально змінюється принцип нарахування субсидій. Про це заявив міністр соцполітики Віталій Музиченко телеканалу Україна 24.

У недавній час рівень життя в нашій країні значно погіршився. Багато українців не мають можливості оплачувати послуги ЖКГ та комуналку. Проте через місяць буде змінено принцип нарахування матеріальної допомоги для субсидіантів, а також перевірки.

Як розповів Віталій Музиченко, дану інформацію потрібно знати кожному. Він повідомив, що нинішніх субсидіантів і тих, хто претендуватиме на таку допомогу, чекають перевірки за новими правилами.

Органи соціаьнйо захисту будуть набагато прискіпливіше вишукувати невідповідності, а також запитувати додаткову інформацію. Крім цього, за субсидіантам стежитиме і Міністерство фінансів.

Інформація про те, що українець збрехав про свої доходи, буде надана перед нарахуванням. Це, за словами Музиченка, не дасть можливості користуватися даною допомогою незаконно.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.