У мережі спливло скандальне відео голови комітету ВР з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галини Третьякової, в якому вона заявила, що у людей, які заводять дітей заради соціальних виплат, вони народжуються "низької якості".

Про це вона заявила в ефірі в відеосервісі Zoom. Запис була оприлюднена в Facebook ще 29 травня, але розголосу вона набула лише зараз, пише Обозреватель.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна - соціальна країна? Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати» Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СН Це і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться? І нічого, - каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно Овертона Слухайте, робіть перепост та розголос. P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів. Далі буде…

Posted by Страйком "Заради Майбутнього" on Friday, May 29, 2020

Третьякова думала про те, яким повинен бути справедливий розподіл соціальних виплат в державі, і хто заслуговує грошову допомогу.

Що сказала Третьякова

Діти "низької якості"

"Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Які призводять до того, що вони сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер говорила колись ", - сказала Третьякова.

Стерилізація для тих, хто "сідає на допомогу"

Вона додала, що "Великобританія в цьому сенсі дуже жорстока до тих, хто не працює і не захищає їх".

"У них навіть коли був заступником міністра соцполітики лорд один. Він сказав, що той, хто сідає і хоче отримати соцдопомогу - його потрібно стерилізувати. Ось така жорстока політика", - сказала Третьякова.

Стерилізація тих, хто без вищої освіти

Чиновниця також загадала "творця сінгапурського економічного дива", державного діяча Лі Куан Ю.

"Дуже часто Лі Куан Ю згадують - що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куань Ю - стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. Ось такими жорстокими методами, я б сказала навіть садистськими викорчували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками. всіх, хто не є частиною цих елементів, вони не можуть себе відносити до гідного життя. Ну, так я вважаю. Потрібно захищати простого людина ", - сказала Третьякова.

Вимагають відставки Третьякової

На відео відреагували в Постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків. Там засудили висловлювання Третьякової як антигуманні і антисоціальні і вимагають її відставки.

"Вважаємо, що висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики та політик з такими поглядами не може перебувати у вищому законодавчому органі України, тим більше не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів", - йдеться в заяві, яку опубліковано на сайті Федерації профспілок України.