Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пенсіонерам. Про це повідомила ПФУ на своїй сторінці Фейсбук.

4 грудня цього року продовжилося формування виплат за період місяць. На це виділили близько шести мільярдів гривень. Загальна сума даних пенсій становить вісім з половиною мільярдів гривень.

У ПФУ запевняють, що виплата пенсій повинна буде здійснюватися за розпорядком.

Зазначимо, що з грудня цього року підняли прожитковий мінімум. У зв'язку з цим підвищуються і пенсії.

У січні наступного року очікується ще одне підвищення мінімальної зарплати, яке також спричинить за собою факт збільшення мінімальної зарплати. Це пов'язано з тим, що пенсійна виплата становить 40% від "мінімалки".

Відзначимо, що друге підвищення мінімалки підвищать з літа на грудень 2021 року. Через дану зміну дати українські пенсіонери отримуватимуть на двісті гривень менше.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.