15 грудня Верховна Рада прийняла проект держбюджету. Про це повідомляє портал РБК-Україна.

За проект Державного бюджету проголосували в 289 народних депутатів. Згідно з документом, прожитковий мінімум з 1 січня складе 2,1 тисячі гривень, з липня 2,2 тисячі і з грудня 2,3 тисячі гривень.

Мінімальна зарплата, як і обіцяно, повинна зрости. З настанням 2021 року вона складе шість тисяч гривень, а з 1 грудня 6,5 тисячі гривень.

Планується також скорочення субсидій. На наступний рік передбачено на них виділити 36,6 мільярда гривень, що на півтора менше показників на цей рік.

Бюджет на наступний рік передбачає масштабну приватизацію. Уряд розраховує продати державне майно на дванадцять мільярдів гривень.

Також плануються отримати доходи від грального бізнесу в районі семи мільярдів гривень.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.