У соціальній мережі чоловік розповів користувачам про нав'язливу роботу співробітника "ПриватБанку". Він присвятив цій ситуації цілу публікацію на своїй сторінці.

Відповідну публікацію українець розмістив на своїй сторінці в Twitter.

На сьогоднішній день можна все частіше спостерігати негативні відгуки щодо роботи українського банку "ПриватБанк". Українці розповідають масу неприємних випадків про їх неякісну і нав'язливу роботу.

Житель України опублікував пост, в якому він детально описав розмову зі співробітником "ПриватБанку". Він написав, що йому надійшов вхідний дзвінок від одного з представників банку, який почав змушувати чоловіка покласти гроші на карту для того, щоб вона активувалася.

Скріншот поста в Twitter
Скріншот поста в Twitter

"Дзвінок з Приват банку: -чого ви не користуєтесь кредиткою? -нехочу -ви маєте зробити покупку, бо в нас ваша карта не активована -мені не треба ваші кредитки -то хоч щось купіть на ту картку, бо в нас заморожений рахунок і простоює. А так неможна! @privatbankua ви там здорові?",- звернувся український чоловік до аудиторії.

Крім цього, під його постом є кілька відповідей від користувачів соціальної мережі.

"Вони вже з півроку цим задовбують. Майже розвів манагершу на каву, але з-за сракопада не пішов", "Заблокував у додатку від гріха подалі, змінивши кредитний ліміт на нуль", - пишуть українські громадяни.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Також варто відзначити, що представник "ПриватБанку" дав відповідь на публікацію чоловікові, який написав цей пост.

"Добрий день! Звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити деталі та розібратись у ситуації", - прокоментував дану публікацію працівник "Приватбанку".

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що жителі України з особливим негативом розповіли про махінації Ощадбанку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", один з клієнтів послуг Монобанку звернув увагу на те, як працює його кешбек.

Також портал "Українці" писав, що мешканка України розповіла, як Ощадбанк прокручує свої махінації.