1 січня наступного року в Україні підвищать пенсії. Про це повідомляє портал Трибун.

Справа в тому, що з 2021 року підніметься мінімальна зарплата до шести тисяч гривень. Це означає, що з наступного року також зростуть пенсійні виплати до 2,4 тисячі гривень. З грудня цього року даний параметр підніметься до 2,6 тисячі гривень.

Також пенсіонери старше 65 зі стажем 30-35 років в новому році отримають надбавку до пенсії в розмірі 300 гривень.

Проте індексація пенсій у березні цього року може бути перенесена.

На даний момент в Україні близько одинадцяти мільйонів пенсіонерів. На жаль, лише меншість з них мають можливість жити безбідно.

Восени в Україні вже підвищувався рівень мінімальної зарплати, який спричинив за собою підвищення мінімальної виплати.

Також з наступного року планується впровадження системи накопичувальної пенсії.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.