Денис Шмигаль спрогнозував новий транш від МВФ на початку наступного року. Про це повідомляє портал Українські новини.

Міжнародний валютний фонд розгляне угоди у форматі stand-by в період з 21 по 23 грудня.

Український прем'єр-міністр зазначає, що український уряд за допомогою міжнародних партнерів виконує всі заздалегідь обумовлені зобов'язання, в тому числі і перед шахтарями.

"Буквально годину тому президент Володимир Зеленський спільно з МВФ одночасно вийшли з повідомленням, про те, що з початку наступного тижня Україна отримає місію МВФ", - розповів Денис Шмигаль.

До цього про транш МВФ висловлювався чинний глава НБУ Кирило Шевченко. Він повідомив, що дати перебування місії МВС стануть відомими після того, як Україна вирішить низку питань.

МВФ, за словами Шевченка, обговорює з Україною три блоки питань. Один з них - рішення КС про антикорупційну діяльність в нашій країні. Другий-проект бюджету України на 2021 рік і третій - робота самого НБУ.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.