В українському мобільному додатку від Ощадбанку "Ощад24/7" в черговий раз стався збій. Один з незадоволених даною послугою клієнтів поділився цією новиною в соцмережі, судячи з його звернення, такі збої бувають досить часто.

Відповідну публікацію громадянин України розмістив на своїй сторінці в Twitter.

Останнім часом можна все частіше спостерігати негативні відгуки від клієнтів, які користуються послугами українського банку "Ощадбанк".

Цього разу користувач оприлюднив звернення зі словами про те, що у банку закінчилися батарейки, і неможливо зайти на їх сайт, який повинен працювати цілодобово.

"У чортячого @ua_oschadbank знову батарейки сіли-Електрика Закінчилася", - прокоментував свій пост український користувач послугами банку.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Співробітники, які представляють Ощадбанк на офіційній сторінці в соціальній мережі, тут же відреагували на таке звернення і принесли свої вибачення.

"Добрий день. Шкодуємо, що сталася дана ситуація роботу сервісу Ощад 24/7 вже відновили. Можете проводити операції", - прокоментував ситуацію співробітник Українського банку.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Відомо, що в соціальній мережі можна знайти чималу кількість негативних відгуків про неякісну і нав'язливу роботу українських банків. Громадяни втомилися від махінацій, крадіжок і слабо-якісної роботи представників банківської системи.

Нагадаємо, що український житель порекомендував всім користувачам послугами "ПриватБанку" заблокувати свої карти і змінити банк.

Як раніше повідомляв портал "Українці", користувач соціальної мережі оприлюднив інформацію щодо роботи кешбек в Монобанку.

Також портал "Українці" писав, що клієнт послугами "Ощадбанку" розповів про нав'язливу роботу їх співробітників.