Володимиром Зеленським був підписаний закон Про державний бюджет. Про це повідомляє портал Офісу президента.

Документ повідомляє, що доходи державного бюджету на наступний рік складе приблизно 1,8 трильйона. Витрати цього параметра складе 1, 320 трильйонів.

Граничний обсяг дефіциту складе в районі 246, 6 мільярдів.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

При цьому витрати на охорону здоров'я становить сто шістдесят мільярдів гривень. Витрати на національну безпеку і оборону передбачені в обсязі 267 млрд грн.

Володимир Зеленський. Фото: скріншот відео
Володимир Зеленський. Фото: скріншот відео

Відзначимо також, що витрати на науку і освіту складе ста сімдесяти мільярдів гривень, що становить майже шість відсотків ВВП.

Також на сайті офісу президента зазначають, що з наступного року обсяг мінімальної зарплати відразу зростає до шести тисяч гривень. У грудні наступного року даний параметр складе шість з половиною тисяч гривень.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.