Прем'єр-міністр України озвучив позитивний прогноз щодо економічного розвитку нашої країни. Про це повідомив Денис Шмигаль на своїй офіційній сторінці Фейсбук.

Глава українського уряд зазначає, що державний бюджет виконаний на сто відсотків, що, на його думку, є успіхом. А найчутливіша стаття-доходи - буде навіть перевиконана, причому істотно до кінця грудня.

Верховна Рада
Верховна Рада

На успішне закінчення року, за словами Шмигаля, вплинула боротьба з різними корупційними схемами і скрутками.

Шмигаль зазначає, що на даний момент на єдиному казначейському рахунку є близько шістдесяти мільярдів гривень. Також Уряд планує підтримувати промисловість і продовжувати програму доступних кредитів.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Пріоритетом уряду Шмигаль називає атомну енергетику. Шмигаль повідомляє, що Україна відмовилася від послуг Росії зі зберігання відпрацьованого ядерного палива.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.