На території заправок були знижені вартість палива в Україні. Про це повідомляє портал епкогг.

Так, найбільші АЗС знизилися ціну скрапленого газу в районі від п'яти до тридцяти копійок за літр. Тепер в нашій країні літр блакитного топа коштує близько 12,39 гривні за літр.

Зокрема, на 30 копійок за літр – до 12,49 грн/л автогаз подешевшав на станціях столичної мережі KLO.

Також вартість газу знизили такі мережі як SOCAR," БРСМ-Нафта " і Chipo. Ціна зниження склала в середньому десяти копійок.

Крім того, на 7 копійок за літр автогаз подешевшав у мережах WOG і AMIC – до 13,07 грн і 12,30 грн за літр відповідно.

На даний момент найнижча ціна у мережі "Приват", яка володіє в Україні найбільшою кількістю газових модулів. У них скраплений газ коштує не більше 11,77 гривні за літр.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.