Кабінет Міністрів України підвищив мінімальний розмір посадового окладу в державних органах. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання Кабміну.

Згідно з постановою, мінімальний оклад складе 4540 гривень — він не може бути менше двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 1 січня становить 2270 гривень.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

Оклад керівників апарату Верховної Ради, Секретаріату Кабінету Міністрів, офісу президента, апарату РНБО, ЦВК, Рахункової палати, Конституційного Суду, офісу генерального прокурора, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення складе 37 800 гривень.

Керівники міністерств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом отримуватимуть 33600 гривень.

Зазначимо, у травні уряд схвалив Концепцію реформування системи оплати праці державних службовців.

Раніше повідомлялося, що в період діяльності Андрія Богдана на посаді голови офісу президента обговорювалася ідея створення спеціального фонду для виплат державним службовцям, щоб ті не брали хабарів.

Раніше Кабінет Міністрів вирішив скасувати обмеження по заробітних платах для керівництва і членів наглядових рад державних компаній "Укрзалізниця", аеропорту "Бориспіль" і Адміністрації морських портів України.