"ПриватБанк" відмовляється повернути гроші клієнту після закінчення терміну депозиту.

Скріншот з реклами Приватбанку
Скріншот з реклами Приватбанку

Про це повідомляє "Хвиля" з посиланням на відгук клієнта, опублікований на порталі Мінфін.

"Після закінчення терміну депозиту ПриватБанк не хоче повертати кошти, а вимагає надати підтвердження джерел походження грошей. Хоча коли брали гроші, питань не було. Не рекомендую зв'язуватися з цією конторою. Продовження слід», - написав клієнт «Приватбанку».

відгук про ПриватБанк
відгук про ПриватБанк

На момент написання статті коментарі від співробітників банку відсутні.

Як писали Українці раньше, клієнт Приватбанку поскаржився, що не може зняти готівкові кошти з рахунку свого підприємства для погашення кредиту як фізична особа.

Про це свідчить його відгук, опублікований на сайті Мінфіну.

"Вже добу не можу зі свого підприємства виплатити дивіденди, щоб погасити кредит як фізична особа. Якщо банк не може здійснити операцію по господарству, то чому працівники банку мені телефонують цілодобово і вимагають погашення кредиту", — написав він.

Служба підтримки ПриватБанку у відповіді на скаргу підказала чоловікові, де можна подивитися список документів, необхідних для здійснення платежу.

відгук про ПриватБанк
відгук про ПриватБанк

"Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.

У Приват24 для бізнесу меню» Бухгалтеру « - » документи корпоративного клієнта « - » зняття готівки" ви можете бачити зауваження та рекомендації щодо поданих документів для проведення даного платежу", — зазначено в повідомленні.

Однак після цього клієнт Приватбанку повідомив, що після подачі всіх документів їх обробка виконана не була.

"Підкріпили всі документи які назвав співробітник банку, виконали всі рекомендації щодо документів ще вчора. Документи не оброблені, хоча регламент обробки вичерпаний !!!!",- написав він.