Президент України Володимир Зеленський доручив офісу президента перевірити обґрунтованість тарифів на комунальні та інші послуги в ряді міст України.

Зеленський. Фото: скріншот відео.
Зеленський. Фото: скріншот відео.

Про це повідомляється в Telegram-каналі ОПУ.

"Враховуючи появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень, який вже викликає великі питання з точки зору справедливості, Глава держави доручає заступнику керівника офісу Президента України Кирилу Тимошенко, відповідальному за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та всіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз'яснення від відповідних керівників на місцях щодо завищених тарифів і тарифної політики в повідомленні.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Зазначається, що насамперед перевірятиметься обґрунтованість тарифів на опалення, побутовий газ та користування пасажирським транспортом. Також представники ОПУ не оминуть увагою тарифи на евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо.

"Нагадуємо, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням і згадками в ЗМІ, а має конкретний вираз в платіжках. Враховуючи також, що Кабінет Міністрів зі свого боку запропонував всім категоріям громадян можливість для істотного зниження ціни на газ та опалення", - резюмували в повідомленні.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України 18 січня встановив граничну ціну на газ до кінця карантину в країні - 6,99 грн за кубометр. 19 січня було опубліковано відповідну постанову КМУ.