В Україні тривають акції протесту проти підвищення комунальних тарифів.

У п'ятницю, 22 січня, під стінами Миколаївської міської ради проходить акція проти високих тарифів за комунальні послуги, повідомляють НикВести.

протести проти тарифів
протести проти тарифів

Учасники тримали в руках плакати" МВФ — зашморг на шиї народу", " Шмигаль, забирайся геть!", "Слуги, якому народу ви служите","ні тарифному геноциду".

Мітинг проти підвищення тарифів відбувся також у Кременчуці Полтавської області, повідомляє Telegram-канал Протест.

Зазначається, що 26 січня перед сесією Кременчуцької міської ради люди також збираються на мітинг і вимагатимуть від депутатів підтримати вимоги громади.

протести проти тарифів
протести проти тарифів

У Рівненській області на акцію протесту вийшли жителі Острога. Вони прийшли до міської ради, щоб висловити невдоволення підвищенням тарифів, повідомляє Rivne.media.

Людей стурбувало підвищення тарифів на газ і скасування пільгового тарифу на електропостачання в 30-кілометровій зоні АЕС.

До мітингувальників вийшов мер Юрій Ягодка. За його словами, депутати міськради намагаються вплинути на ситуацію в межах своїх повноважень.

протести проти тарифів
протести проти тарифів

Зокрема, під час позачергової сесії депутати проголосували за звернення до Верховної Ради України щодо відновлення пільгового тарифу на електропостачання в 3-кілометровій зоні АЕС. Також на наступну сесію міської ради підготовлено звернення про скасування підвищення тарифів на природний газ та його розподіл.