Один з найбільших мобільних операторів України компанія "Київстар" вніс ясність щодо списання коштів з рахунків абонентів.

Скріншот Київстар
Скріншот Київстар

Про це повідомляє портал "Хвиля"з посиланням на відгуки, опубліковані в коментарях на Facebook-акаунті компанії.

"Київстар" поділилася покроковою інструкцією по швидкій оплаті рахунків близьких людей засобами з мобільного балансу. Однак під цим повідомленням розгорнулася справжня дискусія з користувачами, які вказали, що після закінчення терміну дії пакета з мобільного рахунку списується сума щоденного користування послугами оператора.

"Навіщо переказувати кошти родичам, якщо після двадцяти восьми днів користування пакетом послуг починають знімати додаткові кошти? Хороша афера: то "Київстар" крав по десять гривень на день з одного рахунку, тепер планує робити це ще й з рахунків родичів. Висновок: нехай родичі самі думають, що їм робити, а не підключаються до акцій "Київстар", — написав один з користувачів.

реакція користувачів на списання коштів Київстару
реакція користувачів на списання коштів Київстару

реакція користувачів на списання коштів Київстару
реакція користувачів на списання коштів Київстару

У компанії поспішили спростувати дану інформацію. Працівники "Київстар" запевнили, що гроші списуються з рахунку тільки за користування послугами. У тому випадку, якщо клієнт не вдається до платних послуг, його кошти залишаються на рахунку.

Втім, клієнта ця відповідь не задовольнила. Він зазначив, що після закінчення терміну дії пакету через двадцять вісім днів можуть залишитися гроші на рахунку, які "Київстар" поступово знімає. Це обумовлено Умовами користування тарифного плану. Клієнт написав, що вважає це хитрощами і махінаціями мобільного оператора.