Насильницьке обмеження атомної енергетики на догоду ТЕЦ Рината Ахметова призвело до збільшення собівартості електрики і різкого збагачення донецького олігарха. При цьому всі розповіді Зе команди про те, що на звичайних українцях такі пертурбації не позначаться, виявилися тотальною брехнею.

Читайте нас у Google News!

Штучно створена криза в енергетиці в уряді хочуть вирішити за допомогою здирання більшої кількості грошей з населення і бізнесу.

Як оголосили в Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, починаючи з 1 серпня вартість кіловата збільшиться на 54,6%. Аргументують різке і дуже суттєве подорожчання чиновники тим, що хочуть струсити більше грошей і погасити заборгованість держави перед виробниками "зеленої" електроенергії.

При цьому навіть представники регулятора стверджують, що на українську промисловість, яка котиться на дно, збільшення тарифів вплине вкрай негативно. Втім, найбільше це вдарить по бізнесу олігарха Ігоря Коломойського, чиї заводи споживають найбільше електрики.

Рішення ж про підвищення тарифів прийняли в суботу, 11 липня.

До слова, міністр енергетики Ольга Буславец, яка лобіює інтереси Ріната Ахметова, неодноразово стверджувала, що тарифи на електрику для населення підвищуватися не будуть.

Нагадаємо, після зміни уряду члени Кабміну протягли нічим не аргументоване рішення про фактичну заборону повноцінної роботи для АЕС, які можуть з мінімальними витратами виробляти мегавати електроенергії. При цьому держава стала закуповувати електрику у компаній Рината Ахметова за завищеними цінами.

Щоб хоч якось распетлять з нинішнім кризою і знизити витрати на днях представники Зе команди вирішили повернути формулу "Роттердам +", яка, як "раптово" виявилося, є зовсім корупційною схемою. Адже при її скасування собівартість генерації електроенергії збільшилася на 20%.