Тема нарахування субсидій на оплату послуг ЖКГ, як завжди, стає особливо гострою напередодні нового опалювального сезону, до початку якого залишилося 2,5 місяці. Українці вже подейкують про те, що декого з одержувачів субсидій цих виплат позбавлять, і ці побоювання мають під собою цілком реальні підстави.

Перед початком нового опалювального сезону чимало українців, як зазвичай, стурбовані тим, чи вдасться їм і в цьому році отримати субсидію на оплату послуг ЖКГ. У той же час в уряді активно взялися ліквідувати "вольницю", завдяки якій далеко не бідні люди примудряються ще й отримувати допомогу від держави, а тому багато дійсно можуть навіть не мріяти про те, щоб отримати подібні виплати.

Так, за словами заступника глави Міністерства соціальної політики Віталія Музиченко, субсидії не зможуть отримати українці, які є орендодавцями, але при цьому не декларують свої доходи. Крім того, подібної соцдопомоги позбавлять власників недавно куплених автомобілів, людей, здатних здійснювати покупки на суму від 50 тисяч гривень, що недавно отримали спадщину громадян, власників великої житлоплощі і хронічних боржників по оплаті житлово-комунальних послуг.

А ось ті субсідіанти, які звикли отримувати виплати від держави на цілком законних підставах, але цього літа їх чомусь не отримали, можуть не турбуватися - за словами заступника міністра соцполітики, всім, кому допомога переоформили, нарахують кошти в призначені терміни і в тих же обсягах.