Скасована в 2011 році схема обов'язкового техогляду для всіх транспортних засобів може повернутися вже цієї осені.

Ініціатором повернення техогляду виступає Міністерство інфраструктури України, яке займається підготовкою відповідного законопроекту.

Владислав Криклій
Владислав Криклій

"Зараз проект допрацьовується фахівцями МІУ з урахуванням отриманих пропозицій від громадськості, профільних асоціацій та учасників ринку, які взяли участь в обговоренні. Після затвердження Урядом, документ планується зареєструвати у Верховній Раді на початку четвертої сесії парламенту, тобто цієї осені. Політична воля для цих рішень теж є ", - заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в коментарі виданню auto.ria.com.

Щоб цей проект став законом і вступив в силу, він повинен бути схвалений Кабміном, зареєстрований у Верховній Раді, схвалений народними депутатами, підписаний Президентом і офіційно опублікований.

Раніше повідомлялося, що в новому законі про техогляд обіцяють відібрати цю функцію у МВС і виключити можливість поборів з водіїв.

Раніше на сайті Міністерства інфраструктури опублікували законопроект, розроблений для повернення обов'язкового технічного огляду транспортних засобів. Законопроект описує механізм повернення і проведення обов'язкового технічного контролю машини, правила використання тахографів, а також навчання для водіїв комерційного транспорту.