Найбільше пропозицій від роботодавців - в Києві, Харкові та Дніпрі, найменше - в Коломиї, Мукачевому, Ніжині, Маріуполі, Чернівцях та Ужгороді.

У липні найбільше вакансій на Jooble було в трьох областях:

до 5 тис. пропозицій - в сфері виробництва,

до 3,5 тис. - на транспорті і в логістиці,

до 4,2 тис. - в сегменті оптової та роздрібної торгівлі.

Найчастіше шукали пакувальників, вантажників і охоронців.

Пакувальникам в середньому пропонували від 7 тис. Грн до 35 тис. Грн на місяць, вантажникам - від 8 тис. Грн до 20 тис. Грн на місяць, охоронцям - від 4 тис. Грн до 18 тис. Грн на місяць.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

Торгові компанії найчастіше шукали менеджерів з продажу, пропонуючи їм від 5 тис. Грн до 35 тис. Грн на місяць. Продавцям-консультантам обіцяли зарплату від 5 тис. Грн до 20 тис. Грн на місяць, а продавцям на ринках - від 4 тис. Грн до 15 тис. Грн на місяць, в залежності від міста.

Галузь транспорту та логістики, відповідно до кількості опублікованих на Jooble в липні вакансій, найбільш потребувала далекобійників, механіків і диспетчерів.

Водії могли розраховувати на зарплати від 40 тис. Грн до 75 тис. Грн на місяць, механіки - від 8 тис. Грн до 25 тис. Грн на місяць, диспетчери - від 7 тис. Грн до 25 тис. Грн на місяць.

Найменша кількість вакансій - для юристів, фінансистів, фахівців банківської справи та дизайнерів.

У липні кількість запитів про пошук роботи, за даними дослідження Jooble, скоротилося на 24%, в порівнянні з червнем. У Києві найчастіше роботу шукали водії, офіціанти і адміністратори; у Львові - водії, прибиральники і продавці; в Харкові - водії, продавці та вантажники.