У Приватбанку назвали умови, за яких українці зможуть отримати готівку з банківської карти на касі магазину.

Як повідомили в прес-службі банку, можливості послуги «Готівка на касі» були розширені з 1 серпня тепер зняти гроші з карти можна там, де є POS-термінали ПриватБанку.

Зараз скористатися послугою можна в мережах супермаркетах і на деяких автозаправках, а процес зняття дуже швидкий і простий. Для того, щоб отримати готівку, потрібно сказати касиру в магазині, що хочете зняти гроші з карти (до 500 гривень одноразово). Далі потрібно буде підтвердити операцію введенням пароля. Послуга працює тоді, коли цією картою відбувається купівля товарів

Якщо транзакція не була успішною, клієнтам рекомендують звернутися на гарячу лінію ПриватБанку.

Незважаючи на розширення переліку послуг, клієнти продовжують скаржитися на моторошний сервіс і огидне ставлення співробітників ПриватБанку.

Як розповіла одна з клієнток банку, ПриватБанк її образив. Жінка зазначила, що у неї був кредит на 3000 гривень, але через час з'явилася заборгованість. Справу передали колекторам, які "злякалися" з неї 15 тисяч гривень.

Після цього їй провели реструктуризацію заборгованості, по якій вона виплатила ще 15 тисяч.

"На даний момент банк записав мене в« чорний список »і я не можу отримати кредит в інших банках. Борг я весь виплатила. Чому мене не прибрали з« чорного списку »? Адже я клієнт Вашого банку", - поскаржилася клієнтка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що найбільша фінансова установа України ПриватБанк запустив в країні сервіс видачі готівки з банківських карт на касах торгових закладів.

Також повідомлялося, що шахраї продовжують атакувати клієнтів ПриватБанку. На цей раз вони представилися співробітниками Привату і заявили, що гроші клієнтки «хочуть вкрасти».