Мобільний оператор lifecell вирішив зробити приємну пропозицію для користувачів програми "Мій lifecell"

Про це повідомляє Хвиля з посиланням на прес-службу компанії.

Мобільний оператор запропонував поповнити баланс через Google Pay на суму від 50 гривень, а натомість отримати 25 бонусів на рахунок.

повідомлення компанії lifecell
повідомлення компанії lifecell

"Скористатися пропозицією можна тільки один раз. Воно діє до 28.02.2021 р., як для справжніх, так і для нових користувачів додатка», - попередили в lifecell.

повідомлення компанії lifecell
повідомлення компанії lifecell

Раніше ми писали, що юзер соціальної мережі звернувся до публіки з історією, яка його насмішила. Він розповів, що йому подзвонив оператор мобільної мережі "Lifecell" з якоюсь рекламою.

Відповідну публікацію чоловік розмістив на своїй сторінці в Twitter.

Громадянин України, який користується українським оператором, звернувся до аудиторії з історій про те, що "Lifecell" - дуже наполегливий. Після того, як він скинув трубку, йому прийшло повідомлення на автовідповідач, де оператор все-таки до кінця озвучив свою пропозицію.

"Сміюсь. Лайфсел подзвонив мені щось там рекламити, я збив. Через годину прийшло повідомлення, що у мене якесь повідомлення на голосовій пошті, зателефонувавши, а там продовження того, що я збив, прямо з того слова, на якому збив. Ой сміюся", - пише український користувач соцмережі.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Крім цього, під публікацією українця якийсь юзер також написав повідомлення, пов'язане з рекламою мобільного оператора.

"Life з їх рекламою далеко до щодня штовхає" подарунки " Vodafone. Мене Life ніколи не мучив рекламою", - пише до коментарях соціальний Користувач.