Уряд оновив порядок, за яким надають «частичку» і уточнив форми документів, що подає до ЦЗ роботодавець, який хоче отримати допомогу.

Кабмін змінив перелік осіб, на яких роботодавець зможе отримати допомогу по частковому безробіттю на час карантину за Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22.04.2020 № 306(далі — Порядок № 306).

Фото пенсіонерів
Фото пенсіонерів

Зокрема, роботодавець зможе отримати допомогу по частковому безробіттю для працівників-пенсіонерів (п. 3 Порядку № 306).

Відповідні зміни внесені до Порядку № 306 постановою КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 191.

Також з форм документів для отримання «карантинної» допомоги виключили ознаку про наявність пенсії.

У новій редакції виклали:

  • відомості про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» (додатки 1, 4 до Порядку № 306);
  • відомості про фізичну особу - підприємця, який є застрахованою особою, щодо якого виконуються вимоги частини третьої статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» (додатки 2, 5 до Порядку № 306).