Місячні тарифи компаній стартують від 10 гривень.

Постачальники газу почали оголошувати ціну ресурсу для населення в межах обов'язкового річного пакету. Згідно з даними моніторингу сайтів близько 70 газопостачальників, проведених агентством "Інтерфакс-Україна«, зараз базовий річний тариф оголосило ТОВ» торгова електрична компанія «(»ПЕК«, Київ), встановивши тариф у розмірі 10,8 грн/куб.м з ПДВ, але без урахування транспортування, а також ТОВ» Чернівецька обласна енергопостачальна компанія" – 13,5 грн/куб. м з ПДВ і транспортуванням.

Місячні тарифи цих компаній на травень складають відповідно 9,9 грн / куб.м (з ПДВ, без транспорту) і 8,5 грн/куб. м (з ПДВ і транспортом).

Також тариф на травень оголосило ДП "Євод Трейд" КП "Луцькводоканал" - 9,85 грн/куб.м з ПДВ (щодо транспортування даних немає).

Раніше повідомлялося, що влітку 2021 року вартість природного газу буде більш ніж удвічі перевищувати цінові мінімуми минулого літа. Очікується, що тарифи на ЖКП також зростатимуть.

В Україні з 1 травня введуть літні тарифи на газ. Всіх автоматично переведуть на нові ціни, розмір яких буде на 2-3 грн вище діючих 6,99 грн за кубометр.

Нацкомісія зобов'язала всі газопостачальні компанії до 25 квітня опублікувати на своїх сайтах ціни на газ для споживачів, які будуть діяти з 1 травня 2021 по 30 Квітня 2022 року.

Регулятор зобов'язав постачальників повідомляти споживачеві про зміну тарифного плану в тому ж вигляді, в якому було отримано заяву від споживача, включаючи електронну версію.