Клієнти державного Приватбанку скаржаться на некоректну роботу банкоматної мережі. Наприклад, один столичний клієнт банку розповів, що при спробі зняти 6000 грн гроші він так і не отримав. При цьому з рахунку їх списали.

"У місті Київ близько 15: 00 зняв 6000 грн. Та так зняв, що гроші списали, але не видали. Банкомат почав рахувати банкноти, але коли пройшло секунд 20, а він все вважав і вважав, я зрозумів що щось не так. Потім банкомат написав "помилка" і кнопка зняття готівки стала недоступна", – зазначив власник картки Gold.

банкомат ПриватБанку
банкомат ПриватБанку

Надалі він звернувся до оператора і той зареєстрував заявку на повернення грошей, але рішення потрібно очікувати 14 днів. Крім того, киянин зазначив, що в банку стало складніше зв'язатися з оператором для вирішення питань.

Зі свого боку, в ПриватБанку відреагували на відгук і уточнили, що на даний момент заявка на повернення коштів знаходиться в роботі і очікуються результати інкасації.

На наступний день на таку ж проблему поскаржився і інший клієнт. У нього списали більше 8000 грн. Гроші банкомат також не видав. У банку повідомили, що це був збій програми.

скарга клієнта Приватбанку
скарга клієнта Приватбанку

Як розповів UBR.ua прес-секретар Приватбанку Олег Серга, такі проблеми іноді виникають, якщо в банкоматі зам'ялася купюра. У диспенсерах відбувається збій.

Відділення ПриватБанку
Відділення ПриватБанку

У такому випадку банк отримує термінове повідомлення. І якщо клієнт відразу звертається, то йому можуть повернути гроші без очікування розінкасації банкомату.

"Якщо ж... техніка збою не зафіксувала, то за заявою клієнта банк проведе разінкасацію банкомату. Такі випадки, за моїми даними, щомісяця відбуваються лише 10-15 разів. Але збоїв, коли людям не повертали гроші, не було жодного разу", – підкреслив представник банку.

За його словами, траплялося, коли клієнти подавали заяву, хоча гроші отримували і це є шахрайством. При цьому банкомати оснащені камерами, за допомогою яких можна відстежити процес зняття грошей.