Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев виступає з ініціативою ввести в Україні "податок на ідіотів у соцмережах".

Про це нардеп написав у своєму іронічному пості в Telegram-каналі.

За словами Гетманцева, на відповідну ідею його наштовхнула велика кількість інформації в соцмережах про нові податки, за введення яких він нібито виступає. На думку глави фінкомітету, відповідні рекламні кампанії організовують олігархи, які "переживають про своє збагачення".

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев

"Я б запропонував один (податок – ред). Так, незважаючи на передвиборчу обіцянку не вводити податки. Податок на ідіотів у соцмережах. Платник повинен об'єднувати в собі кілька якостей: з усіх приводів мати свою думку – від ф'ючерсів на нафту до виверження вулкана в Ісландії і обов'язково його висловлювати; ніколи не перевіряти інформацію, особливо маячня; ніколи не вибачатися за фейки", – написав Гетманцев.

Він також додав, що брав би до бюджету по гривні за відповідні пости "з корисних ідіотів", при цьому для "непотрібних" зробив би 50-відсоткову пільгу.

"Наповнили б бюджет до рівня Польщі за місяць. Гарантований. І МВФ не потрібен", - додав Гетманцев.

Раніше повідомлялося, що в середині квітня Гетманцев пояснив падіння попиту на українські ОВДП стягуванням військ РФ на кордон з Україною і "деструктивними заявами деяких українських політиків", які нібито озвучують найгірші очікування щодо подальшого розвитку ситуації.