У державній "Укрпошті" підняли ліміт на видачу готівки втричі – тепер він становить від 50 грн до 15 тис. грн за одну операцію, повідомила прес-служба оператора.

Зняття готівки з карток безкоштовне, але комісію може брати банк-емітент.

"Укрпошта" входить в топ - 7 компаній-еквайєрів за кількістю POS-терміналів. На відміну від решти з цього списку, а це банки, POS-термінали "Укрпошти" розміщені, в тому числі у відділеннях в невеликих населених пунктах з чисельністю від 2 тис.осіб, де немає банкоматів", – йдеться в повідомленні.

Укрпошта
Укрпошта

У компанії додали, що в планах "Укрпошти" розширити мережу POS-терміналів. На сьогоднішній же день вони встановлені в автоматизованих відділеннях "Укрпошти", а це 3,2 тис.відділень по всій країні. В цілому мережа POS-терміналів "Укрпошти" налічує 5 тис.одиниць, підкреслили в держкомпанії.

"За I квартал 2021 року послугою зняття готівки через POS-термінали клієнти "Укрпошти" скористалися понад 207 тис.разів на загальну суму 287 млн грн", – розповіли в поштовому операторі.

Нагадаємо, чистий прибуток "Укрпошти" в 2020 році збільшився до 164,9 млн грн. З них до держбюджету буде перерахована половина. Чистий дохід національного поштового оператора за минулий рік становить 9,18 млрд грн.