За півроку до Держпродспоживслужби України надійшло 13,4 тис. пропозицій, заяв та скарг від споживачів. Це на 3 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляється на сайті відомства.

Зазначається, що за неякісні товари та послуги споживачам повернули 7,22 млн грн (за минулий аналогічний період – 4,76 млн грн).

"Близько половини всіх звернень стосувалися якості надання послуг. На другому місці-звернення щодо якості непродовольчих товарів. На третьому-звернення з придбання товарів через Інтернет. Інші звернення стосувалися якості продовольчих товарів", – уточнили в службі.

продукти, супермаркет, ціни
продукти, супермаркет, ціни

Там також повідомили, що за підсумками звернень було перевірено 2929 підприємств і виявлено 821 порушення. При цьому з усіх звернень було задоволено 7035. За минулий аналогічний період таких звернень було 5034.

"Споживачі активно захищають свої права.... Одним із пріоритетів Держпродспоживслужби є захист громадян. З тим, щоб на прилавки і в магазини потрапляла тільки якісна і безпечна продукція. А споживачі отримували тільки якісні послуги", – підкреслили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що в Україні були виявлені партії фальшивої червоної ікри. Деяка продукція мала запах приправи від локшини побутового приготування.