Ягода продовжить дешевшати, так як більш масовий збір полуниці почнеться лише наступного тижня.

Середня ціна за кілограм полуниці в Україні вже протягом поточного тижня (24-28 травня) почала знижуватися у зв'язку з тим, що сезон збору ягоди підходить до свого піку. Так, вже на сьогодні полуницю продають на 19% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. Про це повідомляють експерти аналітичної платформи EastFruit.

Відзначається, що на цьому тижні вартість полуниці знизилася на 18% в порівнянні з показником попереднього тижня. Зокрема, на сьогоднішній день виробники продають ягоду в середньому за 45-65 грн/кг.

полуниця, ринок, базар
полуниця, ринок, базар

"На думку ключових гравців ринку, ціни в даному сегменті будуть утримуватися на порівняно невисокому рівні протягом усього сезону, оскільки площа під даною культурою в країні за рік збільшилася", - йдеться в повідомленні.

Крім того, пояснюється, що пропозиція даної ягоди з відкритого грунту стрімко збільшується, що змушує виробників знижувати ціни на полуницю.

Також повідомляється, що ціна на ягоду продовжить знижуватися, так як пропозиція полуниці ще не досягла свого піку і більш масовий збір ягоди почнеться лише наступного тижня.