Радник міністра соціальної політики Микола Шамбор розповів про перевірку отримачів субсидій за результатами якої деяким українцям можуть зупинити виплати.

За словами Шамбора відомство проводить додаткові перевірки декларацій людей, що отримують субсидії . Перевірки проходять в співпраці з Податковою службою, для виявлення можливих прихованих статей доходів. По ці та інші подробиці Микола Шамбор розповів в ефірі телепередачі "Сніданок з 1+1"

Виплати будуть скасовувати тим хто подав документи на отримання субсидії в неповному обсязі, або «випадково забув» надати інформацію про частину своїх доходів.

«У разі якщо людина неправомірно отримувала виплати по субсидії, їх доведеться повернути»- заявляє радник Міністра.

Проте, є виключення, в разі якщо в поданих даних помилилась не людина, а співробітник служби з надання субсидій, то з людини нічого не заберуть. Коли ж мова йде про навмисне подання документів що не відповідають дійсності, стає питання щодо правомірності отримання нею даних виплат.

Торік перевірялися представники малозабезпечених сімей, цього року очікується перевірка значно більшої кількості отримачів субсидій.

Перевірити дійсність вашої субсидії можна тут, для цього необхідного ввести вашу адресу. Також сервіс дозволяє побачити суму отриманої компенсації за весь період нарахування субсидії.