З нового року зростає вартість комуналки. Про це м повідомляє прес-служба Нафтогазу.

З 1 січня нового року наші співвітчизники платитимуть за газ на чотирнадцять відсотків більше попередньої вартості.

Ціна газу складе 7,22 грн / куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). У грудні 2020 року за газ українці платили 6,33 грн куб. м.

Газова плита, скріншот із відео
Газова плита, скріншот із відео

Нафтогаз зазначає, що зміни ціни на газ мають причину в сезонних факторах, а також збільшенням оптової ціни на блакитне паливо.

Більш того, якщо раніше тариф на газ встановлювався відразу на опалювальний сезон, зараз ціна може змінюватися щомісяця.

Сплата комунальних послуг, кадр з відео
Сплата комунальних послуг, кадр з відео

Також в Україні підніметься вартість гарячої води і підвищення вартості доставки блакитного палива. В середньому очікується підвищення до півтори гривні за один кубометр.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.