Українська компанія, що надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок "Нова пошта" поінформувала своїх клієнтів, що з 20 березня починають діяти оновлені тарифи на послуги доставки і упаковки відправлень.

Нова Пошта
Нова Пошта

"Нова пошта" з 20 березня вводить нові тарифи на послуги доставки і упаковки відправлень, повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначили в компанії, підвищення тарифів пов'язане із зростанням цін на паливо, комунальні послуги, інфляцією тощо.

"Розуміючи всю складність економічної ситуації, пов'язану з пандемією і карантинними обмеженнями, Нова пошта тривалий час свідомо не підвищувала тарифи. Ми працювали на межі можливостей і допомагали країні боротися з ковідом, купуючи Медичне обладнання та засоби захисту для лікарень. Але ми змушені зробити незначне підвищення тарифів у зв'язку із зростанням цін на паливо, комунальні послуги, інфляцією тощо", - йдеться в повідомленні.

Нова Пошта
Нова Пошта

З 20 березня "Нова пошта" вводить наступні оновлення:

  • Скасовується додаткова плата за ручну обробку при відправці посилок розміром від 70 см по одній зі сторін відправлення за умови упаковки згідно з правилами упаковки "Нової Пошти". Тепер такі посилки будуть доставлятися за базовим тарифом, головне - щоб вони були упаковані в коробку, гофрокартон або на плоску основу.
  • Тариф на базові послуги доставки підвищується на 5 грн.
  • Тариф на упаковку підвищується на 1-6 грн.

Більш детальну інформацію про нові тарифи" Нової пошти " можна одержавши на сайті компанії.