У наступному місяці "Нафтогаз" збереже ціну природного газу для населення на поточному рівні 6,86 грн/куб. м, а ціна палива в рамках постачальника "останньої надії" в квітні також збережеться на березневому рівні в розмірі 6,99 грн/куб. м.

"Ми своїм клієнтам збираємося запропонувати на квітень таку ж ціну, яка була у них в березні. І таким чином ми закінчуємо опалювальний сезон стабільною ціною", - сказав глава" Нафтогазу "Андрій Коболєв в ефірі"5 каналу".

Але разом з тим він не став розповідати, яку фіксовану вартість група готова запропонувати в рамках річного контракту, термін дії якого почнеться 1 травня, як населенню, так і оптовим покупцям.

Газова плита, скріншот із відео
Газова плита, скріншот із відео

"Ця ціна поки ще не визначена. Ми підписали перший великий контракт (з ТОВ "Йе енергія" Дмитра Фірташа, – ред.), який містить формулу ціноутворення. Ціна буде точно відома 25 квітня цього року", – повідомив Коболєв.

Він додав, що частка групи на ринку з серпня 2020 року по сьогоднішній день зросла на 11 п.п. – до 13%.

Раніше стало відомо, що вартість газу для населення в умовах річних тарифів, запуск яких запланований з 1 травня поточного року, очікується в межах 7,4-8 грн за кубометр, повідомляє LB.ua з посиланням на інформацію "Нафтогазу" про продаж ресурсу за однаковою ціною для клієнтів компанії "Йе енергія".

Отже, різниця в ціні може виникнути тільки через "маржу".

Так, " Нафтогаз "за дорученням Кабміну уклав договір з компанією Дмитра Фірташа" Йе енергія " про продаж газу. В результаті ціна для домогосподарств підніметься, але залишатиметься на одному рівні цілий рік.