Оператор запропонував порівняти свої розцінки і вартість комунальних послуг.

Необхідність перегляду тарифів на Інтернет-доступ пов'язана із зростанням собівартості надання послуг, заявив UBR.ua в "Укртелекомі".

Такі зміни відбуваються з незалежних від оператора причин. Зокрема, зростає вартість енергоносіїв, палива, матеріальних ресурсів, індекс мінімальної заробітної плати.

тарифний майдан
тарифний майдан

"Якщо порівняти з минулим роком, то розмір абонплати підвищився для більшості абонентів на 30-50 грн на місяць з ПДВ", – розповіли в прес-службі підприємства.

В "Укртелекомі" підкреслили, що їхні тарифи залишаються "максимально доступними і обґрунтованими з економічної точки зору. При цьому в компанії свої розцінки порівняли з тарифами на інші комунальні послуги або вартістю проїзду в столичному громадському транспорті за місяць.

тарифний майдан
тарифний майдан

Якщо оператор працює "по-білому", то економічні підстави для зміни тарифів очевидні, впевнені в компанії.

"Тарифи для домашніх користувачів на послугу доступу до мережі Інтернет в Україні залишаються найнижчими в світі. Наш ринок дуже конкурентний і конкуренція має переважно ціновий характер",-заявили в прес-службі оператора. Зазначивши, що січнева зміна тарифів "Укртелекому" була "незначною за розміром і вони залишилися "цілком доступними" за ціною.