Антимонопольний комітет (АМКУ) розпочав справу щодо заборони діяльності деяких продуктових магазинів у місті Новоград-Волинський (Житомирська область) пише UBR.ua.

магазин, м'ясо
магазин, м'ясо

Міська комісія своїм "цікавим" рішенням заборонила з 27 по 28 березня включно працювати магазинам "Фора", "Добриня", "АТБ-Маркет", "Ювілейний", Fish Deli, "Своя Лінія", Craft, "Брусилівські ковбаси" та іншим об'єктам, яким дозволено приймати відвідувачів в умовах карантину.

При цьому заборона стосувалася тільки певних суб'єктів. Про це повідомив голова відділення АМКУ Олексій Хмельницький.

"Фактично, це свідоме порушення конкурентного законодавства. Підписано це "цікаве" рішення міським головою (він же і голова Комісії) – М. Боровець", - розповів він.

Магазин Рошен
Магазин Рошен

Крім того, представники місцевої влади склали протоколи на деяких суб'єктів господарювання зі списку і фізично не давали можливість відкритися, зокрема продмагам "АТБ" і "Фора".

"Результат, як і обіцяв – відкриття справи і якнайшвидше прийняття рішення, яке зобов'яже місцеву владу поважати закони України і чесну конкуренцію... впевнений, що такі дії голови Новоград-Волинського повинні зацікавити і правоохоронні органи", – підкреслив Хмельницький.