Інформацію про заборгованість за електроенергію клієнти столичного постачальника Yasno отримують по телефону, за допомогою SMS, Viber - або імейл-повідомлень.

При цьому користувачам потрібно пам'ятати ряд правил, повідомили в компанії.

В першу чергу потрібно звернути увагу на період заборгованості і від кого прийшло нагадування.

лампочки, електроенергія
лампочки, електроенергія

Так, інформація про неоплачену до 31 Грудня 2018-го електроенергію може прийти від попереднього постачальника, який зараз виконує функцію оператора системи розподілу. Тому саме цій компанії потрібно перераховувати гроші.

Якщо ж заборгованість накопичилася після 1 січня 2019-го, то оплату потрібно внести на рахунок Yasno у відділеннях банків або "Укрпошти". Також можна здійснити оплату дистанційно.

При цьому клієнтам потрібно проявляти пильність і не передавати гроші стороннім особам. Наприклад, якщо телефонують нібито від енергетичної компанії і пропонують віддати гроші співробітнику, який прийде до будинку.

лампочки, електроенергія
лампочки, електроенергія

"Інформацію про наявність заборгованості за електроенергію, яка виникла після 1 січня 2019 року, клієнти можуть отримати виключно від Yasno. При цьому постачальник не має відношення до повідомлень і дзвінків, які надходять клієнтам від інших компаній", – розповів директор компанії в Києві Віктор Мельников.

За його словами, жителі столиці повинні вносити оплату до 20 числа кожного місяця. Це допоможе уникнути накопичення заборгованості.