Аргентина відкрила ринок для українських виробників молока і молочних продуктів.

Посольство України в Буенос-Айресі отримало відповідну офіційну ноту, повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

Користь молочних продуктів
Користь молочних продуктів

Як заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, сьогодні пандемія створює ускладнення для ведення бізнесу. Тим не менш, завдяки роботі зовнішньополітичного відомства українські виробники нарешті отримали більше доступу до ринку Аргентини.

Щоб остаточно налагодити експорт в Аргентину, українським виробникам молока і молочних продуктів необхідно пройти акредитацію при Національній службі здоров'я тварин і якості харчових продуктів Аргентини (SENASA).

Стакан молока
Стакан молока

У свою чергу аргентинська сторона надала можливість в умовах пандемії Covid - 19 проводити акредитацію виробничих потужностей українських підприємств дистанційно, з подальшою фізичною інспекцією виробництв після нормалізації епідемічної ситуації, оскільки з'явиться можливість відновити міжнародне авіасполучення.

Нагадаємо, український сервіс з доставки їжі і продуктів Rocket з 15 квітня почав діяти в Амстердамі, що зробило Нідерланди другою країною Європейського Союзу, на ринок якої вийшла компанія з Дніпра. Раніше платформа запрацювала в Нікосії, столиці Кіпру.