Клієнт Приватбанку поскаржився на співробітників служби підтримки банку, які, на його думку, не вміють працювати з електронними зверненнями.

Про це він написав у розділі "Відгуки" на сайті «Мінфін», повідомляє Хвиля.

"5 квітня через чат в мобільному додатку фахівцеві підтримки передав електронне звернення вдома файлами: pdf-файл, на який накладено КЕП (кваліфікований електронний підпис), і pdf-файл без підпису. Спеціаліст створив запит, який 12 квітня мовчки закрили і відповіді мені не надали!",- розповів клієнт Приватбанку.

ПриватБанк
ПриватБанк

Далі він розповів, що вирішив повторно відправити файли на електронну пошту банку help@pb.ua, це повинно було допомогти запустити його звернення в обробку, проте в приваті повідомили, що зі сторонніми підписами не працюють.

«По-перше, поняття ЕЦП вже вживати некоректно через прийняття нового закону - замість ЕЦП використовуються Кеп. По-друге, фахівець не перевіряв файл з розширенням p7s, оскільки цей файл містив pdf, на який накладено Кеп, отриманий через Приват24. По-третє, банк став настільки технологічним, що не може перевірити підписи в державних сайтах», - обурився він.

відгуки про ПриватБанк
відгуки про ПриватБанк

Також Українець зазначив, що тільки після повторної відправки листа на електронну пошту і зміна формату файлів на p7s 23 квітня його звернення прийняли в роботу.

"Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про результати вас відразу повідомлять. Спасибі за розуміння», - відреагували на відгук у Приватбанку.