Державний Приватбанк більше не нараховуватиме відсотки на кошти на пенсійних картках. Багато пенсіонерів навіть отримали відповідні повідомлення.

Цю ж інформацію підтвердив UBR.ua прес-секретар Приватбанку Олег Серга.

"З 1 червня будемо міняти цю систему. Будемо нараховувати не відсотки, а надамо бонусну програму. У нас є бонусний рахунок, де люди будуть отримувати кешбек і інше за користування карткою. Але той відсоток вже був настільки мізерним, що пенсіонери навряд чи відчують зміни. Він смішний зараз і за депозитами", - говорить він.

Фото відділення в ПриватБанку
Фото відділення в ПриватБанку

І дійсно, пенсіонерам Приватбанк налічував 4% річних, хоча свого часу все починалося з 12%. Головна причина цього – банк прекрасно заробляє на облігаціях внутрішньої держпозики (ОВДП). Тому у нього вже немає такого інтересу в залученні клієнтів.

Заробіток і кошти для видачі кредитів він черпає все більше з відсотків по облігаціях, а не шляхом залучення депозитів.

Раніше стало відомо, що українці можуть подати необхідну для призначення пенсій інформацію завчасно. Це можна зробити за допомогою сервісу "автоматичне призначення пенсії".

Для початку роботи з сервісом користувачеві необхідно авторизуватися на веб-порталі фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису (Кеп).