Житель України, який, як і більшість українців, користується банківськими послугами, розповів про неприємну ситуацію, з якою зіткнувся на дозвіллі. Він повідомляє, що при перекладі через онлайн додаток "Приват-24"з його рахунку зняло суму в два рази більше, ніж він вказав, причому друга половина суми пропала незрозуміло куди.

Про це повідомляється Користувач "Приватбанку" на своїй сторінці в Twitter.

"Я лояльний Користувач # Приватбанк, але сьогодні при перекладі через додаток "Приват-24" з карти "Ключ до рахунку" списалася вдвічі більша сума. Одна прийшла на карту для виплат (як я і хотів), друга - зникла. Чат з оператором результатів не дав, чекаю понеділка...", - підписав публікацію український громадянин.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Аудиторія, яка користується соціальними мережами, не особливо відреагувала на даний пост жителя України. Але, знайшлася одна людина, яка не обділила увагою обуреного українця і залишила свій коментар під його публікацією.

"А ти пробував рефрешіть додаток? Я помічав, іноді у них задвоюються суми. Потім попускає.", - дав пораду юзер соціальної мережі.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що ПриватБанк повідомив, що бонуси пенсіонерам більше нараховуватися не будуть.
Як раніше повідомляв портал "Українці", українець розповів, як банкомат ПриватБанку зняв гроші з картки, але не видав їх.
Також портал "Українці" писав, що ПриватБанк почав самостійно списувати гроші з рахунків українців.